KlaraFestival op Klara


FILMS DEKALOG I & II

Jeden & Dwa

woensdag 9.3 19:30 Flagey

Koop tickets
Koop tickets

THE RITE OF SPRING

RADIO FILHARMONISCH ORKEST

woensdag 9.3 20:00 Bozar

Koop tickets
Koop tickets

FILMS DEKALOG III & IV

Trzy & Cztery

donderdag 10.3 19:30 Flagey

Koop tickets
Koop tickets

AND YOU MUST SUFFER / ST. JOHN PASSION

B’ROCK & NFM CHOIR

donderdag 10.3 20:30 Kaaitheater

Koop tickets
Koop tickets

Erbarme Dich!

Inleiding op het festivalthema

vrijdag 11.3 19:00 Klarafestivalcafé @ Bozar

Koop tickets
Koop tickets

FILMS DEKALOG V & VI

Piec & Szesc

vrijdag 11.3 19:30 Flagey

Koop tickets
Koop tickets

STABAT MATER BY SZYMANOWSKI

LONDON PHILHARMONIC ORCHESTRA & CHOIR

vrijdag 11.3 20:00 Bozar

Koop tickets
Koop tickets

AND YOU MUST SUFFER / ST. JOHN PASSION

B’ROCK & NFM CHOIR

vrijdag 11.3 20:30 Kaaitheater

Koop tickets
Koop tickets

Debat over lijden, medelijden en religie

In het kader van de productie And you must suffer / St. John Passion

zaterdag 12.3 15:00 Kaaitheater Café

Koop tickets
Koop tickets

FILMS DEKALOG VII & VIII

Siedem & Osiem

zaterdag 12.3 19:30 Flagey

Koop tickets
Koop tickets

SEPTEM VERBA A CRISTO

AKADEMIE FÜR ALTE MUSIK BERLIN

zaterdag 12.3 20:00 Bozar

Koop tickets
Koop tickets

AND YOU MUST SUFFER / ST. JOHN PASSION

B'ROCK & NFM CHOIR

zaterdag 12.3 20:30 Kaaitheater

Koop tickets
Koop tickets

SONGS OF PASSION AND COMPASSION

SHANTI! SHANTI! & ZWAP

zondag 13.3 11:00 Flagey

Koop tickets
Koop tickets

Inleiding: Kieślowski en muziek

Concertinleiding: Dekalog in music

zondag 13.3 14:00 Flagey Studio 5 (cinema)

Koop tickets
Koop tickets

FILMS DEKALOG IX & X

Dziewiec & Dziesiec

zondag 13.3 16:00 Flagey

Koop tickets
Koop tickets

KIESLOWSKI'S DECALOGUE IN MUSIC

NFM WROCLAW PHILHARMONIC & CHOIR

zondag 13.3 20:00 Flagey

Koop tickets
Koop tickets

DIE SIEBEN LETZTEN WORTE

ORCHESTRE DES CHAMPS-ELYSÉES & COLLEGIUM VOCALE GENT

maandag 14.3 20:00 Bozar

Koop tickets
Koop tickets

ACTUS TRAGICUS

GLI ANGELI GENÈVE

dinsdag 15.3 20:00 Onze-Lieve-Vrouw-ter-Kapellekerk

Koop tickets
Koop tickets

MAHLER 3

BUDAPEST FESTIVAL ORCHESTRA & NFM CHOIR

woensdag 16.3 20:00 Bozar

Koop tickets
Koop tickets

EIC 360º

ENSEMBLE INTERCONTEMPORAIN

donderdag 17.3 20:00 Bozar - verschillende locaties

Koop tickets
Koop tickets

DER TOD UND DAS MÄDCHEN

KUSS QUARTET

vrijdag 18.3 20:00 Koninklijk Conservatorium Brussel

Koop tickets
Koop tickets

HUMAN REQUIEM

RUNDFUNKCHOR BERLIN, JOCHEN SANDIG & SASHA WALTZ

vrijdag 18.3 20:00 De hallen van Schaarbeek

Koop tickets
Koop tickets

IL PRIMO OMICIDIO

CONCERTO ITALIANO

zaterdag 19.3 20:00 Concertgebouw Brugge

Koop tickets
Koop tickets

HUMAN REQUIEM

RUNDFUNKCHOR BERLIN, JOCHEN SANDIG & SASHA WALTZ

zaterdag 19.3 20:00 De hallen van Schaarbeek

Koop tickets
Koop tickets

WATER PASSION

VLAAMS RADIO KOOR & BRUSSELS PHILHARMONIC SOLOISTS

zaterdag 19.3 20:00 Bozar

Koop tickets
Koop tickets

BRUCKNER 9

NATIONAL ORCHESTRA OF BELGIUM

zondag 20.3 15:00 Bozar

Koop tickets
Koop tickets

STABAT MATER SCHUBERT

LE CERCLE DE L’HARMONIE & VOKALAKADEMIE BERLIN

maandag 21.3 20:00 DeSingel

Koop tickets
Koop tickets

SUPERNOVA

maandag 21.3 20:00 Théâtre Vaudeville

Koop tickets
Koop tickets

VIA CRUCIS

JAN MICHIELS, INGE SPINETTE & POLISH CELLO QUARTET

dinsdag 22.3 20:00 Bozar

Uitverkocht
Uitverkocht

ST. MATTHEW PASSION BACH

MONTEVERDI CHOIR & ENGLISH BAROQUE SOLOISTS

woensdag 23.3 20:00 Bozar

Koop tickets
Koop tickets

YELLOW LOUNGE

donderdag 24.3 20:00 Mirano

Koop tickets
Koop tickets